Вас будет перенаправлено автоматически через 5 секунд Отменить переход и закрыть окно

Співпраця з ІАП «Столична нерухомість» – надійний спосіб отримати бажане

Київська нерухомість сьогодні є запорукою стабільного бізнесу, забезпечення належного рівня життя та впевненості у завтрашньому дні. На жаль, найбільш привабливий ринок нерухомості в Україні має репутацію і найбільш небезпечного. Несподіванки можуть чекати довірливих покупців навіть там, де на перший погляд юридичний бік придбання нерухомості прозорий та майже ідеальний. Єдиний спосіб самозахисту від пасток шахраїв – співпраця з такими професіоналами, що мають репутацію визнаних експертів нерухомості та співпрацюють із клієнтами на повній довірі.

Джерела небезпеки під час купівлі столичної нерухомості

Найбільш «популярні» способи махінацій сторони, що здійснює продаж будинку або іншої столичної нерухомості, полягають у приховуванні небажаної для покупця інформації:

Процедура купівлі-продажу столичної нерухомості у професіоналів

Найбільшу надійність має придбання київської нерухомості через перевірені часом інформаційні ресурси та компанії-посередники, серед яких окремо можна зазначити ІАП «Столична нерухомість». До її бази потрапляють лише всебічно перевірені об’єкти нерухомості, повністю підготовлені до продажу. Зручний пошук та безліч різноманітних пропозицій нерухомості у Києві та області роблять цей потужний ресурс одним з найпривабливіших інструментів пошуку та придбання бажаних квадратних метрів.

Документи на нерухомість, що перевіряються в першу чергу

У випадку купівлі житлового будинку, знайденого через ІАП «Столична нерухомість», продавець має надати документ на право власності з відміткою БТІ, акт про введення в експлуатацію, технічний паспорт господарства з планом та експлікацією ділянки та споруд, технічний паспорт на будинок, державний акт на землю, витяг з реєстру прав на нерухомість, витяг з домової книги про реєстрацію, довідки про відсутність податкової застави та заборони на відчуження.

Будьте уважні та обережні

Якщо ви обрали бажаний варіант для придбання власного будинку або квартири, не варто намагатися провести купівлю столичної нерухомості самостійно. Доцільно ще раз переглянути можливі варіанти на 100realty.ua, остаточно визначитися з вартістю столичної нерухомості та обрати перевірену компанію для законного оформлення цього важливого для кожної людини придбання.bigmir)net TOP 100 ?????? ???????????