ТОП-10 популярных новостей
Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0 П'ять речей, переоцінених чоловіками 02.05.2024 — Психология отношений — 0 6 питань, які допоможуть врятувати розмову 01.05.2024 — Психология отношений — 0 9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки 29.04.2024 — Психология отношений — 0 12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини 25.04.2024 — Психология отношений — 0 Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше 25.04.2024 — Карьера — 0 10 жартів, які зрозуміють лише люди з великим членом 24.04.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати

03.11.2022 — Карьера
6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати

В умовах інфляції, що росте, причому в усіх країнах, а не тільки в нашій, ті гроші, які платили пару років тому, сильно знецінилися. І якщо ще 10 років тому на 15 тисяч можна було цілком комфортно жити, то сьогодні їх вистачає тільки від зарплати до зарплати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

За ідеєю має працювати механізм індексації, і він є, але переважно в державному секторі.

Приватники неохоче прагнуть підвищувати зарплату самостійно, крім особливо конкурентних сфер на кшталт IT.

Якщо власник бізнесу, на який ти працюєш, не індексує зарплату самостійно, то настав час попросити підвищення оплати праці.

Однак перед цим варто уважно вивчити цю статтю та зрозуміти, що ти робиш неправильно, коли просиш прибавку до зарплати.

 

Ти відкрито заявляєш тільки про свої потреби, минаючи інтереси компанії

Давай будемо чесні, більшості людей все одно всі ці корпоративні штампи про те, що компанія - це велика родина.

Лише мало хто ходить на роботу за чимось, окрім як за зарплатою, тому найправдивішим варіантом буде заявити, що тобі просто потрібно більше грошей.

Але це неправильно, принаймні з позиції ігор, в які ми всі граємо, створюючи образ та прихильність до себе.

Замість того, щоб говорити тільки про те, що отримаєш ти, скажи, що придбає компанія у разі підвищення твоєї зарплати.

Так, це, швидше за все, буде брехнею або у кращому разі напівправдою, але так заведено.

 

Ти не розраховуєш на негативну відповідь і приймаєш на основі цього імпульсивні рішення

Ти маєш бути готовим до того, що можеш отримати тверде «ні» на своє прохання.

Необов'язково начальство відмовляє з жадібності, може бути про відсутність взагалі будь-яких вільних коштів у збільшення фонду оплати труда.

Почувши негативний ні, не починай ставити ультиматуми, тим більше перед керівництвом, адже це виглядає безглуздо. Просто трохи почекай, а потім повтори прохання.

Якщо в більш сприятливій обстановці відповідь буде такою ж, значить, настав час міняти роботу на нову, де тебе поважатимуть.

 

Ти заздалегідь упокорився з негативною відповіддю

Зворотня попередньому пункту ситуація, коли людина йде просити підвищення, але ще до розмови з начальством впевнена у відмові.

У такому разі можна не чекати збільшення зарплати, оскільки керівництво побачить, що ти перебуваєш у поганому становищі і що опускаєш руки, навіть не намагаючись чинити опір.

Це не означає, що, будучи впевненим у своєму успіху, ти його, безперечно, досягнеш. Просто ти будеш з більшою пристрастю наводити аргументи і боротися трохи активніше.

Можливо, якби ти трохи сильніше піднатиснув, у тебе додалася б хоча б пара тисяч до нинішнього окладу, але ти здався відразу, навіть не спробувавши.

 

Ти неадекватно оцінюєш свою цінність для компанії

Типовий офісний працівник — це людина, яка позбавлена ​​власних засобів для виробництва, каналів збуту чи послуг. Він змушений продавати свою працю і існує лише завдяки такій угоді.

Тому працю називають одним із товарів, а в будь-якого товару є своя ціна, залежно від безлічі факторів.

Уяви, ніби ти купуєш машину. Одна пропонує комфортабельний салон і зручне управління, інша трохи бюджетніша, а третя з опцій має тільки жорстке сидіння та кермо.

Чи ти віддаватимеш стільки ж грошей або навіть більшу суму за найдешевший варіант, якщо можеш дозволити собі комфортний бізнес-клас? Звичайно ж ні.

Те саме відбувається і в секторі найманої праці. Жоден адекватний капіталіст не переплачуватиме за будь-який товар, у тому числі й за тебе як працівника. Тому коли ти просиш підвищення зарплати, ти маєш розуміти цінність своєї праці як «товару».

Виходячи з цієї ціни, а також розуміючи, якими є реалії ринку на сьогоднішній день, ти можеш м'яко диктувати свої умови.

Зрозуміло, якщо твоя праця недооцінена, причому не в твоєму розумінні, а з погляду ринкових відносин.

Попросити проіндексувати зарплату відповідно до інфляції — це нормально. Вимагати підняти зарплату вдвічі лише за гарні очі — ні.

 

Ти не опрацьовуєш сценарії розмови заздалегідь

Розмова про підвищення зарплати – не найприємніший діалог.

Для роботодавця він обіцяє додаткові витрати, а для працівника стрес від невідомості наперед, як поведеться керівництво.

Перш ніж йти до директора, проведи уявний діалог між ним і тобою, причому з кількома варіантами результатів подій.

Придумай кілька аргументів на користь своєї точки зору, склади своєрідний скрипт роботи з відмовами, щоб знати, чим «контратакувати» аргументи начальства.

Обдумай все заздалегідь, і ймовірність того, що ти забаришся і не зможеш донести думку, зведеться до мінімуму.

 

Ти просиш про збільшення завуальовано

Так як розмова про гроші для багатьох є чи не інтимною темою, вони не просять про підвищення зарплати відкрито, віддаючи перевагу натякам.

І чим суворіше керівництво, тим більше завуальовані ці натяки через страх нарватися на гнів.

Зрозумій, що це тобі не шлюбні ігри, де обидва партнери намагаються приховати свій інтерес, щоб не здатися нав'язливими, дурними та однобокими.

Тут потрібно відкрито демонструвати свої побажання та вимоги.

В іншому випадку твої натяки або не зрозуміють, або вдадуть, що не розгадали, щоб ухилитися від неприємного для керівництва рішення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Неловкие моменты, которые случаются в день рождения Карьера 0 10 причин, почему тебе не хватает времени В курсе 0 Джерард Батлер в боевике «Хороший, плохой, коп» Секс 0 #говоритженщина: секса без обязательств не существует В курсе 0 Объявлена победительница конкурса "Мисс Вселенная" Психология отношений 0 Названы самые несексуальные фразы для знакомства Психология отношений 0 Как завести разговор о насущных проблемах? В курсе 0 Дэниел Рэдклифф, Сандра Буллок и Ченнинг Татум в трейлере «Утерянный город» Внешность и здоровье 0 Самые опасные алкогольные сочетания Звезды 0 Кайли Дженнер и Трэвис Скотт для Playboy Внешность и здоровье 0 Converse посвятил коллекцию кед современным последователям хиппи В курсе 0 Эдвард Нортон в криминальной драме "Сиротский Бруклин" В курсе 0 Кілліан Мерфі в ролі «батька ядерної бомби» у трейлері «Опенгеймера» Карьера 0 Як перестати бути хорошим хлопцем і почати жити у своє задоволення MC Like 0 Келлі Гейл у рекламній кампанії Liu Jo В курсе 0 Киану Ривз в трейлере мультфильма "Губка Боб 3" Секс 0 Как обеспечить себе секс В курсе 0 Ричард Гир изучает шизофреников в трейлере драмы "Три Христа" Вокруг света 0 4 экстремальных идей для отпуска Юмор 0 Как стать пупсиком
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.