ТОП-10 популярных новостей
Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0 П'ять речей, переоцінених чоловіками 02.05.2024 — Психология отношений — 0 6 питань, які допоможуть врятувати розмову 01.05.2024 — Психология отношений — 0 9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки 29.04.2024 — Психология отношений — 0 12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини 25.04.2024 — Психология отношений — 0 Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше 25.04.2024 — Карьера — 0 10 жартів, які зрозуміють лише люди з великим членом 24.04.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Що таке постсвятковий блюз і як йому не піддатися

04.01.2024 — Карьера
Що таке постсвятковий блюз і як йому не піддатися

Весела пора свят допомагає відволіктися від суєти повсякденного життя. Однак коли довгі вихідні завершуються, багато людей стикаються з постсвятковим блюзом. Щоб уникнути неприємних емоцій, варто дізнатися, як не потрапити в пастку такої нудьги.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відразу відзначимо, що відчуття від постсвяткового блюзу варіюються від людини до людини. Одні люди в цьому стані відчувають легкий смуток, інші переживають симптоми справжньої депресії.

Є кілька причин, чому виникає такий стан.

 

Ефект консенсусу

Різкий контраст між радістю святкового сезону та буденності, яка настає після вихідних, збиває з пантелику.

Саме він може стати причиною спаду настрою та неприємних переживань. Особливо, якщо морально не підготувати себе до того, що так станеться.

 

Соціальна ізоляція

Під час свят люди частіше зустрічаються з друзями та родичами, а також відвідують масові заходи.

Але, коли свята закінчуються, вони почуваються самотнішими та ізольованими. А це, своєю чергою, викликає смуток, тривогу, розчарування та інші негативні почуття.

 

Нереалістичні очікування

Завищені очікування ідеального святкового сезону можуть розбитися про сувору реальність. І коли так відбувається, легко відчути, як твій настрій псується.

Ти сумуєш і шкодуєш про те, що свята пройшли не так, як ти хотів, тому повернення до звичайного життя здається ще безрадіснішим.

 

Стрес і втома

Навіть від відпочинку можна втомитися і почати відчувати стрес. Так часто відбувається, якщо перевантажив свій святковий графік або просто не знаєш, чим зайнятися у вихідні.

Різке повернення до повсякденних обов'язків також може стати причиною стресу та постсвяткового блюзу.

 

Як не піддатися постсвятковому блюзу

Хоча сум після завершення свят — звичайна і зрозуміла реакція, він не обов'язково має бути виснажливим. До того ж, можна скористатися кількома стратегіями, щоб не потрапити на її гачок.

 

Встановлюй реалістичні очікування

Під час святкового сезону важливо ефективно керувати своїми очікуваннями. Пам'ятай, що досконалість недосяжна, а в деяких недоліках можна знайти свій шарм.

Не варто вважати, що свята обов'язково пройдуть так, як ти хочеш — залиш місце незапланованим речам і помилкам, які можуть статися.

Так ти налаштуєшся на краще, але водночас будеш готовий до того, що щось може піти не за планом. А це допоможе не провалитися в безодню постсвяткового блюзу.

 

Переходь до справ поступово

Найгірше, що ти можеш зробити після свят, — навантажити себе тонкою справою та обов'язками, які морально та фізично вимотають. Щоб справа не дійшла до постсвяткового блюзу та перевтоми, приступай до справ поступово.

Розстав їх в порядку пріоритету і виконуй ті, що вважаєш невідкладними, а решту залиш на час, коли заново звикнеш до повсякденного режиму.

 

Згадуй позитивні моменти

Знаходь час згадати приємні моменти, що трапилися на святах, наприклад, переглядай фото з друзями або потримай у руках подарунки, які принесли тобі радість.

Саме звернення до приємних емоцій та спогадів допоможе убезпечитися від негативу після повернення до звичного способу життя.

А ще варто частіше розмовляти та обговорювати приємні моменти з близькими людьми.

 

Залишайся на зв'язку

Щоб не втратити почуття єднання, яке відчував у свята, варто постаратися залишатися на зв'язку з тими, хто тобі дорогий.

Плануй зустрічі з друзями, розмовляй з ними по телефону чи мережі. Соціальна підтримка допомагає впоратися із почуттям самотності та ізоляції, які приносить постсвятковий блюз.

 

Не забувай про відхід за собою

Став у пріоритет турботу про себе в період переходу від свят до повсякденного життя. Обов'язково приділяй час заняттям, які приносять тобі задоволення, відпочинок, тренування.

Це допоможе полегшити стрес і занепокоєння та дозволить легше пережити післясвятковий період.

 

Став нові цілі

Початок нового року - ідеальний час для постановки нових цілей і прагнень. До того ж така практика допоможе запастися мотивацією та відчуттям, що тобі є чим зайнятися у житті.

Це і допоможе перемогти постсвятковий блюз, який часто супроводжується відчуттям нудьги та монотонності.

 

Заплануй міні-відпустку

Заплануй невелику поїздку на вихідних після першого робочого тижня або влаштуй вдома вечірку з ночівлею. Подібні веселі перерви в монотонному провадженні не дадуть постсвятковому блюзу взяти над тобою гору.

Також не забувай приділяти достатньо часу відпочинку та перерв протягом робочих днів, щоб не вигоріти.

 

Продовжуй святкові традиції

Не варто відмовлятися від традицій, що полюбилися, тільки через те, що свята закінчилися. Наприклад, можеш продовжити планувати сімейні вечори та вечері з друзями, влаштовувати ігри.

Це допоможе зберегти почуття єднання та хвилювання, якого так не вистачає після свят.

 

Готуй звичайні страви

Щоб швидше адаптуватися до того, що свята скінчилися, поступово відмовся від традиційного олів'є та оселедця під шубою на користь звичайних страв.

А щоб підняти собі настрій, готуй за новими рецептами. Це допоможе не занудьгувати біля плити, а також сконцентруватися зараз, щоб підняти собі настрій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 1 Лучшие мужские качества, за которые тебя ценят женщины и уважают мужчины В курсе 0 Брюгге в полуфинале Кубка УЕФА сезона 1987/1988 В курсе 0 Вышел тизер нового сезона "Молодого папы" Секс 0 Тренды современного порно Внешность и здоровье 0 8 навичок, які можуть продовжити життя на 20 років В курсе 0 Amazon показала первые кадры с орками из сериала «Властелин колец: Кольца… Звезды 0 Белла Хадид снялась в провокационной кампании Self-Portrait Психология отношений 0 7 причин, почему нельзя делать кого-то смыслом своей жизни Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма Карьера 0 10 ознак того, що тебе не зупинять жодні життєві труднощі Секс 0 Сколько длится нормальный половой акт В курсе 0 В Японии выпустили съедобные кружки для пива Юмор 0 Как и почему женщины изменяют статусным красавцам с самыми затрапезными… Звезды 0 Меган Фокс для Frederick's of Hollywood (снова) Карьера 0 8 особливостей твоєї особистості, через які тебе уникають інші люди Вокруг света 0 Смотрите фото NY Times с опустевшими городами и достопримечательностями Карьера 0 6 советов, что делать, если у тебя много идей, но нет времени для их воплощения Внешность и здоровье 0 Канье Уэст выпустил новые "странные"кроссовки Карьера 0 10 правил мужской дружбы Психология отношений 0 9 качеств парня мечты, которым ты можешь научиться
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.