ТОП-10 популярных новостей
Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0 П'ять речей, переоцінених чоловіками 02.05.2024 — Психология отношений — 0 6 питань, які допоможуть врятувати розмову 01.05.2024 — Психология отношений — 0 9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки 29.04.2024 — Психология отношений — 0 12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини 25.04.2024 — Психология отношений — 0 Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше 25.04.2024 — Карьера — 0 10 жартів, які зрозуміють лише люди з великим членом 24.04.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих

28.06.2023 — Карьера
10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих

Те, що ти, начебто, хороша людина і нікому не бажаєш зла, ще не означає, що оточуючі ставитимуться до тебе з довірою. Навіть твій професіоналізм та щире бажання допомогти ще нічого не означають. Довіряти чи не довіряти тобі – цей вибір людина робить, виходячи з багатьох факторів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Спостерігаючи за тим, як ти поводишся у звичайному житті, помічаючи особливості поведінки, на які ти сам не звертаєш уваги, оточуючі роблять висновки щодо твоєї надійності.

Якщо ти хочеш навчитися легко завойовувати їхню довіру, тобі необхідно набути кількох корисних звичок.

 

Звичка не перекладати з себе відповідальність

Уміння визнавати свою провину і відповідати за те, що відбувається у твоєму житті, є ознакою відповідальної людини.

А відповідальним людям можна довіряти: вони доведуть розпочате до кінця, не залишать наодинці із проблемою, не зроблять винним когось іншого.

Всі ці особливості поведінки зчитуються оточуючими і мають величезний вплив на їхнє ставлення до тебе.

 

Звичка давати пораду тільки тоді, коли про неї просять

Навіть якщо ти щиро віриш, що людина не може впоратися з проблемою без твоєї поради – не поспішай озвучувати її.

Непотрібні поради здебільшого викликають хіба що роздратування та відторгнення.

Поділися своєю думкою лише тоді, коли тебе про це просять. Дотримуючись цього правила, ти легко зможеш завоювати довіру та повагу оточуючих.

 

Звичка не шукати виправдання своїм вчинкам

Якщо ти часто вигадуєш виправдання своїм вчинкам, не дивуйся, що на тебе ніхто не розраховує.

Адже якщо ти не дотримаєш свого слова або погано виконаєш прохання людини, ти легко зможеш знайти ще одне пояснення цьому.

Таким чином ти позбавляєшся почуття сорому та провини, а тому, кого ти підвів, доводиться самостійно розбиратися з негативними наслідками.

 

Звичка приходити вчасно

Запізнюючись, ти проявляєш неповагу насамперед до тієї людини, яка змушена тебе чекати.

Ти не враховуєш той факт, що в нього також можуть бути інші справи або обмежена кількість часу, яку він вирішив приділити саме тобі.

Якщо ти спізнюватимешся постійно, рано чи пізно довіра до тебе зникне, і на тебе перестануть покладатися. Адже оточуючим буде зрозуміло, що ти не вмієш керувати своїм часом.

 

Звичка спокійно реагувати на подразники

Людина, яка легко дратується через інших людей або будь-які ситуації, так само здається ненадійною в очах оточуючих.

Особливо, якщо його постійно доводиться заспокоювати. Ти можеш чіплятися до дрібниць, виходити з себе, перебуваючи у стані стресу, не зовсім адекватно реагувати на те, що відбувається довкола тебе.

Все це відштовхне від тебе оточуючих, тому що той, на кого справді можна покластися, навряд чи відчуватиме проблеми із самоконтролем.

 

Звичка дотримуватися однієї думки

Сьогодні ти маєш одну думку щодо обговорюваного питання, завтра – іншу.

Така мінливість не може залишитися непоміченою для оточуючих тебе людей. Невміння дотримуватися однієї точки зору характеризує тебе як ненадійну людину, яку легко переконати в чому завгодно.

Звичайно, це не означає, що тобі треба наполягати на своєму, навіть коли перед тобою відкрилися нові факти. Але й метатися з боку на бік – теж поганий варіант.

Якщо у тебе немає сформованого ставлення до проблеми або ти не маєш достатнього рівня знань, щоб судити про предмет розмови, краще скажи про це безпосередньо.

 

Звичка виконувати обіцяне

Якщо ти щось пообіцяв, тобі це необхідно виконати. Ну чи хоч заздалегідь попередити людину, що в тебе ніяк не вийде, щоб на тебе не сподівалися.

Постійне невиконання своїх обіцянок сильно знижує рівень довіри до тебе. Адже виходить, що твоє слово нічого не варте.

Найкраще, якщо ти візьмеш собі за правило не відповідати відразу. Коли людина просить тебе про послугу чи позику, скажи, що подумаєш і зв'яжешся з нею пізніше.

Проаналізуй, чи дійсно в тебе є бажання і можливість допомогти або варто відмовити. У негативній відповіді немає нічого поганого – людина просто попросить про допомогу когось іншого, а ти позбавишся зайвого вантажу відповідальності.

 

Звичка визнавати свою неправоту

Те, що ти до останнього наполягатимеш на своїй правоті – лише відштовхне від тебе людей. Навіть якщо обставини зміняться і справді в результаті справді виявиться на твоїй стороні.

Якщо ти розумієш, що припустився помилки на якомусь етапі, образив людину або поспішив з висновками – не намагайся це заперечувати.

Визнання своєї неправоти продемонструє, що ти чесний із собою та оточуючими. А це, повір, цінується значно вище, ніж ідеальна репутація.

 

Звичка не вступати в суперечки

Якщо ти – любитель сперечатися, оточуючі, швидше за все, сприймають тебе як азартну людину, якій важливо довести свою думку.

У суперечці народжується зовсім не істина, а, швидше, агресія, образи та прагнення виявитися переможцем.

Той, хто впевнений у собі, навряд чи доводитиме правильність своїх поглядів. Так що не витрачай свій час і сили на безглузді суперечки, і ти легко заслужиш довіру оточуючих.

 

Звичка говорити компліменти серйозно

Якщо ти робиш комплімент або вихваляєш роботу людини, при цьому дозволяючи собі сарказм і підколки, оточуючі ставитимуться до тебе насторожено.

Звичайно, твій найкращий друг може поставитися до такої поведінки з твого боку спокійно, чого не можна сказати про знайомих чи колег.

Будь акуратний і розбірливий у виразах, підходь серйозно до похвали і не тільки. Не кожен готовий сприймати твої слова з гумором.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 поширених помилок при вивченні нових навичок Секс 0 Что возбуждает девушек и почему Внешность и здоровье 0 H&M Studio представили новую мужскую коллекцию Психология отношений 0 8 помилок, які ти робиш у стосунках через страх розставання MC Like 0 Кортни Кардашьян полностью разделась для V Magazine Карьера 0 4 типи токсичних друзів, які є майже у кожного В курсе 0 Веб-казино с моментальным выводом: как быстро переводить средства? Секс 0 Очі, мозок, ромб Міхаеліса: 8 найнесподіваніших ерогенних зон В курсе 0 Дарт Вейдер возвращается в новом трейлере сериала «Оби-Ван Кеноби» Карьера 0 15 вещей, которые мы не должны позволять окружающим В курсе 0 Тимоти Шаламе идет в бой в трейлере драмы "Король" Юмор 0 Как провести свидание, к которому вы не подготовились Вокруг света 0 8 способов, как люди в более теплых регионах справляются с жарой Карьера 0 Ученые: представители каких профессий более склонны к измене Внешность и здоровье 0 10 признаков, что ты бросил пить Юмор 0 Про вынос мозга Секс 0 БДСМ для чайников: что нужно знать, чтобы начать практиковать Карьера 0 Что НЕЛЬЗЯ делать в офисе В курсе 0 Джош Дюамель и Мел Гибсон грабят банки в трейлере фильма «Бандит» Психология отношений 0 Мужик, сделай как надо!
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.