ТОП-10 популярных новостей
Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0 П'ять речей, переоцінених чоловіками 02.05.2024 — Психология отношений — 0 6 питань, які допоможуть врятувати розмову 01.05.2024 — Психология отношений — 0 9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки 29.04.2024 — Психология отношений — 0 12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини 25.04.2024 — Психология отношений — 0 Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше 25.04.2024 — Карьера — 0 10 жартів, які зрозуміють лише люди з великим членом 24.04.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як довести почате до кінця, якщо у тебе вже не вистачає на це сил

01.12.2023 — Карьера
Як довести почате до кінця, якщо у тебе вже не вистачає на це сил

Починаючи виконувати якесь завдання або рухатися вперед до поставленої мети, ти не завжди можеш об'єктивно оцінити, скільки часу і сил тобі буде потрібно. Зазвичай, уже в процесі роботи ти розумієш, скільки ще факторів не було враховано тобою на початку шляху.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сильний стрес, ошукані очікування, бажання залишатися максимально продуктивним і швидше наблизитися до фіналу можуть змусити тебе вигоріти і відчути себе без сил.

Але кидати розпочате в середині шляху або відкладати завдання на потім – не найкраще рішення.

Особливо якщо ти так само націлений на отримання результату і від цього багато в чому залежить твоє майбутнє.

Ми зібрали кілька способів, які допоможуть тобі взяти себе в руки та знайти сили довести роботу до кінця.

 

Знизь свої вимоги до себе

Надмірною вимогливістю до себе ти тільки заважатимеш швидкому закінченню роботи.

Звичайно, добре, коли ти відчуваєш відповідальність за результат і намагаєшся робити все якісно. Але якщо твої сили вже закінчуються, а попереду доведеться виконати ще безліч завдань, доведеться пожертвувати своїми принципами роботи.

Немає нічого поганого в тому, щоб трохи послабити своє залучення і скоротити список вимог.

Дай собі трохи більше часу, якщо це можливо, дай більше свободи дій, перестань вважати, що тобі обов'язково потрібно впоратися з усіма завданнями самостійно, без залучення людей.

Пам'ятай: у спробі довести розпочате остаточно всі способи хороші.

 

Не намагайся виконати все ідеально

Величезна помилка – продовжувати намагатися виконувати все ідеально, якщо ти вже відчуваєш, що твої сили вичерпуються. Та й взагалі, відчайдушне прагнення досконалості зазвичай швидко вимотує і заважає тобі рухатися вперед.

Коли сили закінчуються, а результат важливо досягти, змісти фокус зі спроби виконати все ідеально на спроби закінчити почате. Для цього тобі доведеться припинити аналізувати все, що ти робиш, вишукувати помилки, критикувати свої дії.

В іншому випадку ти зациклишся на пошуках доказів того, що ти не такий гарний, як тобі того хотілося б, і в результаті, розчарувавшись, можеш кинути справу на півдорозі. Ну і було б не зайвим нагадувати собі про те, що не кожне завдання має бути виконане ідеально.

Головне – щоб ти вчасно зміг усунути проблему, не допустити негативних наслідків, покращити своє життя чи скористатися наданою тобі можливістю.

 

Зосередьтеся на прогресі

Замість того, щоб планувати кожен свій крок і ретельно стежити за тим, щоб слідувати за своїм графіком, зосередься на прогресі.

Неважливо, скільки завдань ти виконаєш сьогодні, важливо лише те, що ти хоч трохи наблизишся до досягнення поставленої мети.

І намагайся не давати собі переживати через можливі помилки чи недосконалості. Ти все одно не зможеш на 100% передбачити, що може піти не так і які редагування тобі доведеться внести.

Спочатку закінчи розпочате, а вже потім думай про можливі помилки. Такий підхід до завершення роботи хороший насамперед тим, що ти не даватимеш собі час на прокрастинацію, відкладати всі активні дії на потім, тупцювати на місці, намагаючись вибрати найбезпечніший шлях.

Ти продовжиш працювати над бажаним результатом, не надто напружуючи себе, так би мовити, у режимі економії енергії.

Всього один дзвінок, одна відповідь на лист у твоїй електронній скриньці, одна година на завдання – і ти вже будеш на крок ближче до мети.

 

Позбав себе зайвого стресу

Якщо твої сили практично вичерпалися, тобі потрібно постаратися позбутися зайвого стресу, щоб заощадити енергію і зберегти свою працездатність.

Зробити це можна у різний спосіб: наприклад, перестати надмірно захоплюватися плануванням.

Коли ти виставляєш собі жорсткі дедлайни, не даєш собі рухатися вперед у комфортному для тебе ритмі, розробляєш покрокову стратегію навіть у випадку, коли чудово можеш обійтися і без неї – ти заганяєш себе в рамки.

А будь-які рамки – це плюс до тривоги та занепокоєння. Від зайвого стресу необхідно позбавлятися.

Чим менше стрес-факторів залишиться у твоєму житті, тим легше тобі виконуватиме поставлені завдання. Все тому, що твій час і сили перестануть втікати нікуди.

 

Фокусуйся на короткострокових цілях

Звичайно, довгострокові цілі пріоритетніші, тому що від твоїх дій сьогодні може залежати твоє майбутнє в цілому.

Однак, якщо в тебе в запасі залишилося не так багато сил, ти поступово втрачатимеш і мотивацію рухатись далі. Ось тут тобі і допоможе фокусування на короткострокових цілях.

Виділяючи із загального списку завдань саме ті, які можуть дати тобі видимий результат уже зараз, ти повертаєш собі впевненість у своїх силах та підштовхуєш себе до активних дій.

Крім того, ти позбавляєшся перевантаження та емоційної напруги, яка з'являється, коли ти довгий час не можеш відстежувати свій прогрес.

 

Відмовся від тих справ, які ти можеш не робити

Все просто: якщо ти можеш чогось не робити, і при цьому невиконане завдання не завдасть тобі відчутної шкоди – забий на неї.

У деяких випадках ми самі вигадуємо собі проблеми з нічого, бажаючи дотримуватися прописаного графіка справ, скоріше для галочки.

Однак найкраще, що ти можеш зробити для себе, - це перестати витрачати ресурси на таку нісенітницю. Вчися економити свій час та свої сили.

Перш ніж приступати до роботи, постарайся визначити, що буде, якщо ти відкладеш завдання на потім або зовсім відмовишся від виконання.

Іноді корисно скоротити список пунктів у своїй записнику, тим самим збільшивши працездатність.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 Топ-10 самых дешевых городов для переезда В курсе 0 Девід Вашингтон у трейлері фільму «Творець» В курсе 0 8 фильмов на Хеллоуин для тех, кто ненавидит хорроры Психология отношений 0 7 причин, почему ты захочешь изменить Секс 0 5 причин, чому спонтанний секс - не така гарна ідея Юмор 0 11 вещей, о которых мужику не стоит беспокоиться В курсе 0 Особенности заработка на ставках в букмекерских конторах Украины Гаджеты 0 Идея дня: спиннеры для.. сосков В курсе 0 Дэниел Рэдклифф в трейлере фильма «Странный: История Эла Янковича» Внешность и здоровье 0 Adidas выпустили полностью прозрачные кроссовки В курсе 0 Фантастическая игра Хорватии на ЧМ 2018 Звезды 0 Настя Ивлеева на обложке мартовского MAXIM Карьера 0 9 ошибок в жизни, которые ты должен допустить, чтобы укрепить свой характер MC Like 0 Playboy впервые поместил модель plus size на обложку Секс 0 Ученые: сексуальность мужчин и женщин напрямую зависит от того, насколько рано… Карьера 0 Критика, которая тебе так нужна Секс 0 5 вещей, которые тебе необходимо знать для хорошего секса В курсе 0 Бри Ларсон и Сэмюэл Л. Джексон в трейлере "Капитана Марвел" В курсе 0 Аль Пачино в тизере сериала "Охотники" Звезды 0 Кендалл Дженнер для новой рекламной кампании Calvin Klein
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.